Menu

Zavazadla: omezení týkající se váhy a rozměrů - Transavia Airlines

Transavia Airlines

Zavazadla: omezení týkající se váhy a rozměrů - Transavia Airlines

Zjistěte, jaká příruční zavazadla si můžete u společnosti Transavia Airlines vzít s sebou do letadla. Nezapomeňte, že rozměry příručního zavazadla určuje každý dopravce jinak. Jestli je to možné, vyberte si měkký batoh místo pevného kufru. Bude snazší ho přizpůsobit požadavkům.

Také zavazadla pro odbavení musí splňovat dané parametry. Podívejte se, jaké rozměry a hmotnost může mít registrované zavazadlo u společnosti Transavia Airlines. Počet zavazadel, které si můžete vzít, závisí na cestovní třídě nebo tarifu, v rámci kterého cestujete.

Příruční zavazadla u společnosti Transavia Airlines

zavazadlo v ceně letenky hmotnost rozměr
ANO 10 kg 45 x 40 x 25 cm nebo
55 x 40 x 25 cm*

* Každý cestující se může rozhodnout, jaké si s sebou vezme příruční zavazadlo. Menší se vejde pod sedadlo. Větší jsou umisťována do zavazadlového prostoru nad hlavami cestujících. Pokud dojde k tomu, že se příruční zavazadla do tohoto prostoru nevejdou, budou dopravena společně s registrovanými zavazadly. Cestující v tomto případě nebude muset nic doplácet, ale bude muset čekat na svá zavazadla po příletu 

Pozor! Uvedené rozměry se vztahují na všechny odstávající prvky – kolečka, držadla atd.

Registrovaná zavazadla u společnosti Transavia Airlines

Registrované zavazadlo je v ceně letenky.

basic plus max
1x20 kg 1x30 kg

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!