Menu

Zavazadla: omezení týkající se váhy a rozměrů - Flybe

Flybe

Zavazadla: omezení týkající se váhy a rozměrů - Flybe

Projděte si pravidla přepravy zavazadel letecké společnosti Flybe. Mimo jiné hovoří o tom, že poplatek za příruční zavazadlo je zahrnut v ceně letenky. Pozor! Stejně jako u všech leteckých společností, i u Flybe musí mít příruční zavazadla určité rozměry. Registrovaná zavazadla jsou zpoplatněna. Jedno standardní registrované zavazadlo může mít maximálně 23 kg, celkově však u tohoto typu zavazadel nesmíte překročit hmotnost 46 kg. Poplatek za registrované zavazadlo závisí od tarifu letenky a místa její koupě. Trasa a cílová destinace nemají na poplatek za registrované zavazadlo vliv.

Příruční zavazadla u Flybe

Typ zavazadla

Maximální rozměry

Maximální hmotnost

Příruční zavazadlo

50 x 35 x 20 cm

celkem 10 kg

Další kus *

-

* “Další kus“ může být peněženka, taška na laptop a podobně. Předmět se musí vejít do odkládacího prostoru pod sedadlem.

Pozor! Rozměrové limity příručních zavazadel zahrnují také vyčnívající části zavazadel: madla, kolečka, atd.

Projděte si pravidla přepravy zavazadel letecké společnosti Flybe. Mimo jiné hovoří o tom, že poplatek za příruční zavazadlo je zahrnut v ceně letenky. Pozor! Stejně jako u všech leteckých společností, i u Flybe musí mít příruční zavazadla určité rozměry. Registrovaná zavazadla jsou zpoplatněna. Jedno standardní registrované zavazadlo může mít maximálně 23 kg, celkově však u tohoto typu zavazadel nesmíte překročit hmotnost 46 kg. Poplatek za registrované zavazadlo závisí od tarifu letenky a místa její koupě. Trasa a cílová destinace nemají n a poplatek za registrované zavazadlo vliv.

 

Registrovaná zavazadla u Flybe

Zavazadlo

Poplatek*

 Tarif Just Fly

1x23 kg

24£/34€ - 40£/54€

 

2 kusy – celkem do 46 kg

48£/67€ - 53£/75€

 

Tarif Get More

1x23 kg

V ceně letenky

 

2 kusy – celkem do 46 kg

24£/34€ - 40£/54€

 

Tarif All In

2 kusy- celkem do 46 kg

V ceně letenky

 

* Výše poplatku závisí na způsobu nákupu služby – nejméně zaplatíte, pokud si přepravu zavazadel koupíte online. Naopak, nejvíce zaplatíte při nákupu služby na letišti.

 

Nadrozměrné zavazadlo

Aerolinie Flybe nadrozměrná zavazadla zpoplatňují. Poplatek se účtuje přímo na letišti a je možné ho zaplatit pouze na letišti (není možné zaplatit předem přes internet nebo telefon). Výše poplatku je 15 £ / 20 € za každý kilogram hmotnosti navíc.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!